+420 720 412 743 info@golfrapotin.cz

Fitting day značky Taylor Made 13.5. 2023

FITTING DAY TaylorMade 13.5.2023

 

  Srdečně Vás zveme na testování holí značky TaylorMade do areálu GC Rapotín!U příležitosti zahájení sezóny 2023 ve spolupráci s golfovým obchodem Golf pro všechny.cz a značkou TaylorMade připravujeme FITTING DAY. Den, kdy můžete otestovat a porovnat výkonnost nejnovější nabídky holí pod odborným vedením. Pokud chcete tu nejlepší péči včetně měřených dat a výsledků, rezervujte si časové okno prostřednictvím formuláře nebo kontaktu uvedeného níže.

V rámci dne zveme všechny golfisty k soutěži Longest drive a Nearest to Pin – vítězové budou odměněni drobnými cenami z prodejny Golf pro všechny.cz.

 

Sobota, 13. května – 10:00 – 18:00, GC Rapotín u Šumperka

 

Přijďte si otestovat novinky od společnosti TaylorMade, jako jsou například špičkové drivery, dřeva, hybridy a železa Stealth, wedge a puttery TaylorMade, míčky a další.

  V případě zájmu vás poprosíme o včasnou reakci. Kapacita je omezena!

 

 Rezervace vašich časů probíhají přes email huf@golfrapotin.cz, telefonicky na čísle 720 412 743 nebo přes formulář golfového obchodu Golf pro všechny.cz

 

Mezi známé hráče, kteří hrají golfovými holemi značky Taylor Made patří jména jako Tiger Woods, Rory Mcilroy, Scottie Scheffler, Dustin Johnson, Collin Morikawa, Nelly Korda a další velká jména.

 

Historie značky Taylor Made:

Na jaře roku 1979 si prodejce golfového vybavení jménem Gary Adams vzal půjčku 24 000 dolarů na svůj dům a založil společnost TaylorMade Golf Company. Pronajal si budovu o rozloze 6 000 čtverečních stop, v níž svého času sídlil závod na montáž televizorů. Když spočítali jeho, byli to tři zaměstnanci a jediný inovativní produkt: 12stupňový ovladač odlitý z nerezové oceli. Toto nové kovové dřevo vypadalo a znělo jinak než dřevěné dřevo, a co je nejdůležitější, jinak fungovalo. Obvodové zatížení hlavy hole nabídlo větší odpuštění chybných zásahů, zatímco nižší těžiště usnadnilo vystřelení míče do vzduchu. Adams, syn golfového profesionála, byl skálopevně přesvědčen o tom, že kluby TaylorMade udržují vazby na to, jak by skuteční golfisté vnímali autentický golfový klub, jak by měl vypadat a jak by se měl cítit. Byli odhodláni kombinovat inovace s autenticitou, být vždy zapálení pro hru a zavázali se být konkurenceschopní – tvrdě pracovat, aby se prosadili a rostli. Tyto čtyři principy by je dovedly daleko. Stejné hodnoty, které před 30 lety vyzdvihl Gary Adams, jsou v TaylorMade stále uctívány a praktikovány, protože pokračujeme v dodávání produktů, které pomáhají hráčům všech úrovní dovedností dosáhnout jejich potenciálu. Od roku 1979 zůstává naše poslání stejné: Vytvářet nejvýkonnější golfové produkty na světě.

S pozdravem

tým Golf Club Rapotín

 

Datum

Kvě 13 2023
Expired!

Čas

11:00 - 18:00