+420 720 412 743 info@golfrapotin.cz

V pátek 24.3. 2023 zahajujeme plný provoz areálu GC Rapotín

  Jarní počasí nabývá na síle a předpověď počasí na dny následující nám předpovídá brzké otevření areálu. Cvičné plochy přečkaly zimu v dobrém stavu. Již nyní pracujeme s našimi greenkeepery na přípravě cvičných ploch v minimální kvalitě, kterou jste měli možnost vidět rok předchozí. Přes zimu jsme neotáleli a připravili pro vás řadu novinek. Sledujte i náš web a sociální sítě.

Od 24.3.2023 otevíráme novou sezonu areálu Golf Clubu Rapotín.

Stejně jako v předchozím roce nám bude k dispozici velký putting green, který jsme stále nechali rozdělený na vrchní putting green a spodní short chipping green. V půlce dubna proběhne jeho prořez, aerifikace a řádné zapískování. Díky tomu bude po celý rok v dobré kondici a míče budou hezky rolovat.

  Chipping green je již připraven a jeho okolí budeme postupně prosévat a sekat do velikosti fairwaye.V půlce dubna proběhne také jeho prořez, aerifikace a řádné zapískování. Plně lze využívat i bunker, který je jeho součástí.

   Kryté a travnaté odpaliště do dopadové plochy 270 metrů s target greeny. Dopadová plocha bude během čtrnácti dní pohnojena a proběhne i revize bunkerů na dopadové ploše.

Každý den pro Vás bude připraven a otevřen klubový bar. Otevírací doba baru: pondělí-pátek 13-19 a sobota – neděle 15-19.

Jednorázové vstupné, cvičné míče i tréninkové lekce je možné zakupovat pouze na našem klubovém eshopu.

 

Těšíme se na viděnou

Tým Golf Clubu Rapotín

Datum

Bře 21 2023
Expired!