+420 720 412 743 info@golfrapotin.cz

Nedělní skupinové lekce

Nedělní skupinové lekce pro začátečníky

RAPOTÍN GOLF CLUB

Nedělní skupinové lekce

Milí golfoví nadšenci,

Od května opět začínáme se skupinovými lekcemi pro začátečníky, které budeme pořádat pravidelně v neděli odpoledne. Termíny budou vypisovány průběžně v kalendáři zveřejněném na webových stránkách GC Rapotín a sociálních sítích.

90minutová skupinová lekce bude zpoplatněna 300 Kč na osobu. V lekci bude zahrnuto zapůjčení veškerého vybavení, míčů, služby trenéra i vstup na tréninkové plochy. Skupina bude v maximálním počtu 9 osob na trenéra. Po skončení lekce budou moci účastníci bez dalších poplatků dále trénovat. První lekce je naplánovaná na neděli 5.5. 2024. Lekce bude začínat v 17:00. Účastníci budou mít sraz v klubovně Golf Clubu Rapotín nejpozději 15 minut před začátkem. Termíny lekcí budou vždy zveřejněny na webových stránkách www.golfrapotin.cz.

Tyto lekce tak budou určeny jednak pro širokou veřejnost, tak i pro členy GG Rapotín bez handicapu (příp. pro hráče s hcp 54, kteří opravdu teprve začínají).

Všechny zájemce prosíme, aby se registrovali na jednotlivé termíny přes emailovou adresu huf@golfrapotin.cz nebo přes telefon 720 412 743. Prosíme o nahlášení všech jmen, které se plánují účastnit. Tyto skupinové lekce musí být uhrazeny před konáním lekce na našem eshopu. Lekci lze zrušit nejpozději 24 hodin předem. Vítáni jsou všichni se zájmem golfu bez omezení věku. Doporučujeme sportovní oblečení a obuv, ne rifle a pokud máte tričko s límečkem, bude to vítáno (ovšem není to podmínkou). 

Pokud již golf hrajete, budeme rádi, pokud tuto naši iniciativu podpoříte tím, že o ní řeknete svým známým a třeba si z nich společně vybudujeme nové golfové parťáky. Zájemci se mohou zúčastnit několika lekcí v několika týdnech, v tomto ohledu není účast nijak omezena (ba naopak, návaznost je vítána, je v golfu potřeba). Trenérský tým bude náplň lekcí přizpůsobovat tomu, aby si na své přišli jak ti, kteří jsou poprvé, tak ti, kteří již třeba absolvují svou třetí lekci.

SHRNUTÍ:

  • každou neděli od 5.5. 2024 pořádáme otevřené skupinové lekce golfu pro začátečníky
  • 300 Kč na osobu (termíny budou zveřejněny na webových stránkách)
  • lekce trvá 90 minut, poté je možné v tréninku pokračovat
  • lekce probíhá v čase 17:00-18:30
  • sraz na recepci Golf Clubu Rapotín vždy 15 minut před začátkem
  • registrace přes mail huf@golfrapotin.cz nebo telefon 720 412 743, alespoň 24 hodin dopředu, potvrdíme vám účast a čas
  • věkové omezení v podstatě není, min. věk stanoven na 6 let
  • sportovní oblečení a obuv, ne rifle, tričko s límečkem vítáno, ale nevyžadováno
  • vše vybavení zapůjčíme 

 

Budeme se těšit na příjemné golfové začátky

 

Tým Golf Clubu Rapotín

 

RAPOTÍN GOLF CLUB

Hlavní partneři

Partneři mládeže

Partneři