+420 720 412 743 info@golfrapotin.cz

Pro školy

Golf club Rapotín na jaře 2022 otevírá brány nového golfového odpaliště v Rapotíně a tím se stává další možností volby sportu v našem okrese.

 

Pojďme na to

RAPOTÍN GOLF CLUB

Golf pro školy

  Golf Club Rapotín myslí v první řadě na děti a nabízí základním i středním školám naučný projekt  „Seznámení s golfem“. Chceme tak navázat na úspěšné přechozí roky, kdy jsme díky Vám přivítali více jak 2000 studentů základních škol okresu Šumperk.  

   Naším cílem je předávat dětem hodnoty, které ke golfu neodmyslitelně patří.

   Děti i učitelé si zkusí nové pohybové dovedností na čerstvém vzduchu a objeví své skryté vlohy k tomu sportu. To vše bude probíhat zábavnou formou pod vedením profesionálního trenéra v rámci tématického dne.

RAPOTÍN GOLF CLUB

Golfový program pro školy

Program je přizpůsoben pro jednu třídu cca 20-30 dětí a časová dotace zahrnuje 1,5 hodinovou tréninkovou ukázku i praxi pro děti. Potřebné vybavení a služby je dětem zapůjčeno. 

Tento projekt může dále navázat na dětské skupinové tréninky, které připravují děti na získání tzv. zelené karty a hry na skutečném hřišti. Pro získání zelené karty je zapotřebí znalost pravidel a herní dovednosti na hřišti. Po získání zelené karty, tedy HCP 54, je hráč oprávněn účastnit se golfových turnajů. Děti reprezentují klub na individuálních turnajích i turnajích družstev do 14, 16 a 18 let.

RAPOTÍN GOLF CLUB

Hlavní partneři

Partneři mládeže

Partneři