+420 720 412 743 info@golfrapotin.cz

Golfové odpaliště roste před očima

I přes nepřízeň počasí započaly další práce na golfovém odpališti již na začátku března. Na konci roku získal projekt významnou podporu Nemocnice Šumperk, která chce podpořit především sportování dětí a získaná finanční podpora byla využita na realizaci dalších prací. Nyní se projekt realizuje zcela z vlastních zdrojů získaných od členů a sponzorů. Byly dokončeny chodníky a zpevněné plochy pro odpaliště, navezeno více než 700 t písku na cvičný green, připravuje se konstrukce krytého odpaliště a realizují se návozy zeminy pro finální úpravu terénu. I díky brigádám členů se pokročilo s přípravou chipping greenu. V nejbližších dnech započnou osevy první části cvičných ploch. V rámci projektu „Čistíme česko“ pak přispěli s úklidem části bývalé střelnice i pracovníci obecního úřadu, kdy byl odvezen kontejner pneumatik a dalšího odpadu. 

Club požádal na začátku letošního roku o dotaci z Národní sportovní agentury na dokončení celého areálu a pokud se podaří dotaci získat, mohl by být areál v druhé polovině letošního roku úspěšně dokončeno. Na 5 hektarech původní střelnice by tak vnikla nová zelená oáza pro sportovce i širokou veřejnost. Club i přes to, že nemá doposud vlastní sportoviště čítá více než 150 členů a neustále přijímá další zájemce z řad široké veřejnosti. 

Areál je veřejně přístupný pro všechny zvědavce i případné zájemce o členství a rádi Vás s celým projektem seznámíme. 

RAPOTÍN GOLF CLUB

Novinky

MISTROVSTVÍ KLUBU 2023

MISTROVSTVÍ KLUBU 2023

10.9. 2023 proběhl v Golf Resort Olomouc 2. ročník Mistrovství GC Rapotín. V krásném počasí nám vznikli noví MISTŘI KLUBU. Muži: 1. Jiří Baudis 2....

číst více

RAPOTÍN GOLF CLUB

Hlavní partneři

Partneři mládeže

Partneři