+420 720 412 743 info@golfrapotin.cz

Nedělní skupinové lekce pro začátečníky

Milí golfový nadšenci,

Od letošní sezóny otevíráme skupinové lekce pro začátečníky, které budeme pořádat pravidelně v neděle odpoledne. Termíny budou vypisovány průběžně v kalendáři zveřejněném na webových stránkách GC Rapotín a sociálních sítích.

90minutová skupinová lekce bude zpoplatněna 300 Kč na osobu. V lekci bude zahrnuto zapůjčení veškerého vybavení, míčů, služby trenéra i vstup na tréninkové plochy. Skupina bude v maximálním počtu 9 osob na trenéra. Po skončení lekce budou moci účastníci bez dalších poplatků dále trénovat. První lekce je naplánovaná na neděli 21.5. 2023. Lekce bude začínat v 15:00 a v případě většího zájmu bude po skončení první lekce následovat druhá od 16:30. V obou případech platí, že účastníci budou mít sraz v klubovně Golf Clubu Rapotín nejpozději 15 minut před začátkem. Termíny lekcí budou vždy zveřejněny na webových stránkách www.golfrapotin.cz.

Tyto lekce tak budou určeny jednak pro širokou veřejnost, tak i pro členy GG Rapotín bez handicapu (příp. pro hráče s hcp 54, kteří opravdu teprve začínají).

Všechny zájemce prosíme, aby se registrovali na jednotlivé termíny přes emailovou adresu huf@golfrapotin.cz nebo přes telefon 720 412 743. Prosíme o nahlášení všech jmen, které se plánují účastnit. Tyto skupinové lekce musí být uhrazeny před konáním lekce na našem eshopu. Lekci lze zrušit nejpozději 24 hodin předem. Vítáni jsou všichni se zájmem golfu bez omezení věku. Doporučujeme sportovní oblečení a obuv, ne rifle a pokud máte tričko s límečkem, bude to vítáno (ovšem není to podmínkou). 

Pokud již golf hrajete, budeme rádi, pokud tuto naši iniciativu podpoříte tím, že o ní řeknete svým známým a třeba si z nich společně vybudujeme nové golfové parťáky. Zájemci se mohou zúčastnit několika lekcí v několika týdnech, v tomto ohledu není účast nijak omezena (ba naopak, návaznost je vítána, je v golfu potřeba). Trenérský tým bude náplň lekcí přizpůsobovat tomu, aby si na své přišli jak ti, kteří jsou poprvé, tak ti, kteří již třeba absolvují svou třetí lekci.

SHRNUTÍ:

  • každou neděli od 21.5. 2023 pořádáme otevřené skupinové lekce golfu pro začátečníky
  • 300 Kč na osobu (termíny budou zveřejněny na webových stránkách)
  • lekce trvá 90 minut, poté je možné v tréninku pokračovat
  • první lekce probíhá v čase 15:30-17:00, v případě většího zájmu druhá v čase 17:00-18:30
  • sraz na recepci Golf Clubu Rapotín vždy 15 minut před začátkem
  • registrace přes mail huf@golfrapotin.cz nebo telefon 720 412 743, alespoň 24 hodin dopředu, potvrdíme vám účast a čas
  • věkové omezení v podstatě není, min. věk stanoven na 6 let
  • sportovní oblečení a obuv, ne rifle, tričko s límečkem vítáno, ale nevyžadováno
  • vše vybavení zapůjčíme 

Budeme se těšit na příjemné golfové začátky

S pozdravem

Tým Golf Clubu Rapotín

RAPOTÍN GOLF CLUB

Novinky

Vánoční nadílka je tady!

Vánoční nadílka je tady!

S bližícími se Vánocemi jsme si pro Vás připravili malou vánoční golfovou nadílku, která jistě potěší Vás i Vaše blízké.  Pro všechny jsme do konce...

číst více
Uzavření klubového baru

Uzavření klubového baru

Od 2.11. 2023 uzavíráme klubový bar. Cvičné plochy jsou stále otevřeny k tréninku. Platby pro veřejnost probíhají přes naše e-shop. Zima již klepe...

číst více
MISTROVSTVÍ KLUBU 2023

MISTROVSTVÍ KLUBU 2023

10.9. 2023 proběhl v Golf Resort Olomouc 2. ročník Mistrovství GC Rapotín. V krásném počasí nám vznikli noví MISTŘI KLUBU. Muži: 1. Jiří Baudis 2....

číst více

RAPOTÍN GOLF CLUB

Hlavní partneři

Partneři mládeže

Partneři